Asus Laptop Wifi Nasıl Açılır

Asus laptop wifi nasıl açılır izmir servis
Asus laptop wifi nasıl açılır izmir servis

Asus Laptop Wifi Nasıl Açılır – Asus laptop görev çubuğu sağ alt kısmında Wifi (dünya sembolü) tıklanır.Yukarı doğru açılan pencere üzerinden ilgili wireless yayın yapan erişim noktası seçilir ve gerekli parola girilerek internet bağlantısı sağlanır.

Yine görev çubuğu sağ alt köşede dünya sembolü yerine uçak sembolü var ise Asus laptop uçak modundadır ve internet bağlantısı yapamaz.Bu sembol tıklanarak wi-fi seçeneği tıklanır ve asus laptop uçak modundan çıkmış olur.Bu işlemden sonra cihaz internete sorunsuz olarak bağlanacaktır.

Bağlı – İnternet erişimi yok uyarısı var ise, Asus laptop modem tarafına sorunsuz şekilde başlı fakat adsl modem üzerinde internet bağlantı hizmeti yok anlamına gelmektedir. İnternet servis sağlayıcınız ile irtibat kurmalı yada modem üzerinde ki telefon hattı bağlantınızı kontrol etmelisiniz.

Bu işlemler uygulandı fakat yine de internet bağlantısı sağlanamadı ise mutlak teknik servis desteği almalısınız.Yazılımsal bir sorun nedeni ile wireless kart çalışmaz durumda ise driver kurulum işlemleri için internet bağlantısı gerekeceği için servis desteği ile sorunu çözebilirsiniz.

Asus İzmir Laptop Servisi olarak işleyiş prensipleri ve uygulamaları;

 • Müşterimiz bizimle ön telefon görüşmesi yapar yada ücretsiz whatsapp hattı üzerinden yazı yolu ile teknik servis personelimiz ile irtibata geçer.Bu bilgilendirme sonrasında, bazı durumlarda cihazın teknik servise gelmesine gerek olmadığı bilgisi ile telefon ile yönlendirme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.
  Telefon görüşmesinde size sorulan sorulara ne kadar detaylı cevap alabilirsek o kadar net olarak bilgilendirme imkanımız olur.
 • Telefon görüşmesinde bazı durumlarda, arızası olan ilgili notebook modeli için yedek parça desteği olmayabilir.Üretim tarihi çok eski cihazlar bu tip notebooklar olabilir.Teknik servis personelimiz görüşme esnasında sizden notebook model bilgisini isteyecektir.Bu bilgi ile servis desteği konusu netlik kazanacaktır.
 • Teknik servisimize teslim etmeniz gereken notebook, tarafınızda bize ulaştırılma esnasında, şikayetleriniz teslim alma aşamasında ön bilgilendirme ile teslim alınacaktır.
 • Sonrasında Asus laptop ücretsiz arıza tespit süreci tarafımızdan başlatılacaktır.
 • Arıza tespitinin sonuçlanmasının ardından, notebook sahibi müşterimiz ile telefon irtibatı kurulacaktır.
 • Telefon irtibatında; notebook arızası, onarım süresi, ücreti ve verilecek garanti süresi size net olarak belirtilecektir.
 • Onay vermeniz durumda onraım işlemleri başlatılacak, onarım onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan tarafınıza geri iade edilmek üzere cihaz hazırlanacaktır.
 • Onay alınan notebooklar, arıza onarımları tamamlandıktan sonra test edilerek, tamir süresi tamamlanacaktır.
 • Tamamlanan işlemlerin ardından yine telefon irtibatı kurularak müşterimiz bilgilendirilecek ve teslim süresi başlayacaktır.
 • Tarafınızdan notebook teslim alınmaya gelindiğinde karşılıklı fiziki kontrolleri yapılarak, notebook teslim edilecektir. Bu teslimatın ardından garanti süreci başlayacaktır.

Yukarıda belirtilen durumlar dışında elektronik parçalardan oluşan sistemlerin onarım hizmetlerini sunduğumuz için farklı durumlar söz konusu olabilir. Fakat bu tip her durumda müşterimiz bilgilendirilecek ve onay alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Asus Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Konuşmayı başlat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button