İzmir Asus Servis

İzmir Asus Servis – 17 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

İzmir Asus servisinde tüm parça değişimleri ve onarım işlemleri garanti kapsamı altına alınır.

İzmir Asus Garantili Servis
İzmir Asus Garantili Servis

Teknik servisimize teslim edilen notebooklarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ

İrtibat için 0 232 441 5258 yada 0 507 540 7070 numaralı telefonlardan teknik servis departmanı ile irtibat kurabilirsiniz.Whatsapp destek hattı 0 507 540 7070

Asus servis izmir teknik servisi konularında uzman teknik servis personelleri ile verilen tüm hizmetler sonucunda parça değişim ve onarım garantileri verilmektedir.
Model gözetmeksizin onarım yapılmaktadır. Notebook adaptör ve bataryaları stoktan hemen teslim imkanı bulunmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işlemleri ile kısa süre içerisinde bilgisayarlarınızın arızaları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

İlgili iritibat numaraları ile bizlere sorunlarınızı bildirmeniz ile başlayan servis süreci arıların giderilmesine dek sürecek olup, memnuniyetiniz doğrultusunda teknik servis destek süreci tamamlanacaktır.

İrtibat için ; 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070 (whatsapp hattı)

Teknik servisimizde işlem gören bilgisayarlarınızda; parça değişimleri parça garantisi altına alınır.

Onarım gören laptoplar onarım garantisi altına alınır. Garanti süreleri parça yada yapılan işlemler doğrultusunda farklılık göstermektedir.
Notebook hard disk, ram, işlemci, ekran kartı, soğutucu fan gibi parçalar 2 yıl parça garantisindedir.

Asus Laptop klavye, laptop adaptör, laptop batarya gibi parçalar 1 yıl parça garantisindedir.Stok bilgisi için teknik servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.Asus notebook teknik servisi ile irtibata için ; 0 232 441 5258 yada 0 507 540 7070 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca yine 0 507 540 7070 whatsapp destek hattımiz üzerinden teknik servis personellerimize bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

Asus Adaptör Satışı
Asus notebook adaptörleri stoklarımızda mevcut olup,
doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize adres teslimatı yada teknik servisimizden bizzat teslim alarak işlem yapılmaktadır.

Değişken amperaj ve voltajları olan adaptörler için teknik servis birimi ile irtibat kurunuz.Tüm notebook marka ve modellerinde adaptör kullanımları doğru voltaj ve amper ile sağlanmalıdır.

İzmir Asus garantili tamir servisi
İzmir Asus Tamir Servisi

İrtibat; 0 232 441 5258- 0 507 540 7070
Tüm asus adaptör modelleri teslimat aşamasından itibaren 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.

Asus Batarya – Asus Pil Satışı
Asus notebook – laptop bataryaları, farklı modellere uygun olarak stoklarımızda mevcuttur.

Asus notebook bataryalarının ortak özelliği olan performanslı yapıları, satışa sunulan bataryalar için de geçerli olup, notebook batarya doğru kullanım kriterlerine uyulduğu taktirde uzun sürelerce kullanılabilir.Adaptör bağlantısı ve bataryanın beraber kullanımı, bataryaların performans ömrünü kısalttığını unutmayınız.

Batarya sadece şarj esnasında elektrik bağlantısı ile kullanılmalı ve elektrik olmayan ortamlarda kullanılmak üzere batarya cihaza bağlı olmalıdır.!


Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button