İzmir Asus Laptop Servisi

İzmir Asus Laptop Servisi konularında uzman teknik servis personelleri ile verilen tüm hizmetler sonucunda parça değişim ve onarım garantileri vermektedir.

Model gözetmeksizin onarım yapılmaktadır. laptop adaptör ve bataryaları stoktan teslim imkanı bulunmaktadır.
Ücretsiz arıza tespit işlemleri ile kısa süre içerisinde bilgisayarlarınızın arızaları hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

İlgili iritibat numaraları ile bizlere sorunlarınızı bildirmeniz ile başlayan servis süreci arıların giderilmesine dek sürecek olup, memnuniyetiniz doğrultusunda teknik servis destek süreci tamamlanacaktır.

İrtibat için ; 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070

İzmir Asus Laptop Servisi
İzmir Asus Laptop Servisi

İzmir Asus Laptop Teknik servisimizde işlem gören bilgisayarlarınızda; parça değişimleri parça garantisi altına alınır.

Onarım gören laptoplar onarım garantisi altına alınır. Garanti süreleri parça yada yapılan işlemler doğrultusunda farklılık göstermektedir.
Asus laptop hard disk, asus laptop ram, asus klavye, soğutucu fan gibi parçalar 2 yıl parça garantisindedir.

laptop klavye, adaptör, batarya gibi parçalar 1 yıl parça garantisindedir.Stok bilgisi için teknik servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.Asus laptop teknik servisi ile irtibata için ; 0 232 441 5258 yada 0 507 540 7070 numaralı hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Ayrıca yine 0 507 540 7070 whatsupp destek hattımiz üzerinden teknik servis personellerimize bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

Asus İzmir Laptop Servis İşleyişi

 • Müşterimiz bizimle ön telefon görüşmesi yapar yada whatsapp üzerinden yazı yolu ile teknik servis personelimiz ile irtibata geçer.Bu bilgilendirme sonrasında, bazı durumlarda cihazın teknik servise gelmesine gerek olmadığı bilgisi ile telefon ile yönlendirme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.
  Telefon görüşmesinde size sorulan sorulara ne kadar detaylı cevap alabilirsek, o kadar net olarak ön bilgilendirme imkanımız olur.
 • Telefon görüşmesinde bazı durumlarda, arızası olan ilgili laptop modeli için yedek parça desteği olmaya bilir.Üretim tarihi çok eski cihazlar bu tip notebooklar olabilir.Teknik servis personelimiz görüşme esnasında sizden laptop model bilgisini isteyecektir.Bu bilgi ile servis desteği konusu netlik kazanacaktır.
 • Teknik servisimize teslim etmeniz gereken laptop , tarafınızda bize ulaştırılma esnasında, şikayetleriniz teslim alma aşamasında ön bilgilendirme ile teslim alınacaktır.
 • Sonrasında ilgili laptop ücretsiz arıza tespit süreci tarafımızdan başlatılacaktır.
 • Arıza tespitinin sonuçlanmasının ardından, laptop sahibi müşterimiz ile telefon irtibatı kurulacaktır.
 • Telefon irtibatında; laptop arızası, onarım süresi, ücreti ve verilecek garanti süresi size net olarak belirtilecektir.
 • Onay vermeniz durumda onraım işlemleri başlatılacak, onarım onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan tarafınıza geri iade edilmek üzere cihaz hazırlanacaktır.
 • Tamir onayı alınan laptop lar, arıza onarımları tamamlandıktan sonra test edilerek, tamir süresi tamamlanacaktır.
 • Tamamlanan işlemlerin ardından yine telefon irtibatı kurularak müşterimiz bilgilendirilecek ve teslim ta süresi başlayacaktır.
 • Tarafınızdan laptop teslim alınmaya gelindiğinde karşılıklı fiziki ve yazılımsal kontrolleri yapılarak, laptop teslim edilecektir.Bu teslimatın ardından garanti süreci başlayacaktır.

Asus Servis İzmir İşleyiş Şeması – Yukarıda belirtilen durumlar dışında elektronik parçalardan oluşan sistemlerin onarım hizmetlerini sunduğumuz için farklı durumlar ile karşılaşabilinmektedir.Fakat bu tip her durumda müşterimiz bilgilendirilecek ve onay alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır.

NEDEN LAPTOP BAKIMI GEREKLİ ?

laptop çalışma ısı değerleri her zaman uzun yıllarca kullanım için dikkat edilmesi gereken en önemli konudur.
laptop anakart yapısında bulunan lehimlerin doğru sıcaklıklarda iletkenlik özelliklerini koruyor olması gerekmektedir.Isı değerleri ne kadar normalin üzerinde olur ise deformasyon yaşama olasılıkları o kadar artar.
O nedenle garanti süresi dolan notebookların bakım işlemlerinin aksatılmadan yapılması gerekmektedir.
Notebook bakım işlemi termal macun değişiminden, laptop anakart solüsyon temizliklerine kadar teknik servisimizde detaylı olarak yapılmaktadır.

İzmir Asus laptop -laptop teknik servis EDK Bilgisayar kuruluşudur.


Konuşmayı başlat
1
Merhaba. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button